Graphiteleader Calzante EX GOCAXS-732UL-T

Відловивши спінінгом Graphiteleader Calzante EX GOCAXS-732UL-T один сезон хочу поділитися своїми враженнями про цей «японський прут» який зібрали на одному з заводів в Китаї. Купив я його в листопаді 2014 року і ось що можу написати про графітлідер кальзанте за той невеликий час, який я провів з ним на рибалці. Котушку для цього спінінга поставив Ryobi Ecusima 1000. Як на мене ніякого дискомфорту при ловлі не відчував, навіть коли бродив зі спінінгом по річках Закарпатської області цілий день. На металічну шпулю намотав китайський шнур діаметром 0,1 мм, а на пластмасову – волосінь 0,14 мм яку використовував практично на всіх рибалках.
Хотів універсальний ультралайтовий спінінг, тому кальзанте взяв з тубулярною вершинкою. Сезон відловив воблерами, силіконом та блешнями, що з цього вийшло читайте далі…
Силіконові приманки
З силіконових приманок ловив твістерами та віброхвостами 1-5 см. та грузами 0,5-3 грами.
У водоймах без течії сантиметрова приманка з грузом 0,5 грам чудово контролювалася при проводці, відчував всі дотики риби до приманки.
Нажаль всі водойми де я ловив з м’яким дном, тому падіння приманки на дно спостерігав по кінчику спінінга та по провису волосіні.
Найдовший силікон використовував 5 сантиметрів з грузом 3 грами. На волосіні 0,14 мм летить така приманка далеко, що є плюсом коли потрібно достати до окуня який жирує на поверхні води далеко від берега.
Найбільшу рибу кальзанте піймав на 5-сантиметровий віброхвіст маннс з грузом 3 грами.
З виважуванням були проблеми – щука вагою 1,070 кг. пливла куди хотіла, але за деякий час боротьби мені вдалося її вимучити і завести в підсак. Спінінг чудово відпрацьовував всі ривки риби, правильно налаштований фрикціон котушки не дав шансів щуці обірвати волосінь 0,14 мм.
Воблери
Воблерам присвятив найбільше часу за минулий сезон. Ловив від страйк про бебі про вагою 2,5 см. 2 гр. до зіпбейтс хамсін 5 см. 4 гр. та йо-зурі л-міннов 4,4 см. 5 гр.      
Бебі про з волосінню 0,14 мм кидав на 25-30 метрів, при проводці відчував в руку вібрацію приманки при проводці.
З воблерів кренків ловив ще косадакою роджер сурф
та джакалівським чабіком
Вдалося поборотися з головнем в 510 грам і скажу кальзанте не підкачав. Перші 20 секунд риба показала свою силу, спінінг в дугу, а далі клень здався. Потихеньку підвів рибу до берега і успішно взяв її рукою.
Дуже сподобалося твічити спінінгом ріджа 35 та його копію страйк про арчбек 35,
страйк про мідж
йо-зурі л-міннов 33 та 44
Зіпбейтс хамсін та його копія косадака міраж.
Спочатку боявся твічити кальзанте ці воблери, але з часом побачив що спінінг не провалюється і добре справляється з такими воблерами.
Серед ультралайтових воблерів з довшою лопаткою ловив на сміт каміон др, косадака іон 35
та пунтон черфул 21
Вертушка
Декілька рибалок присвятив вертушкам. Блешню маньячку поліглот №1 або меппс аглія лонг №00 закидав на відстань 20 метрів.
При проводці відчував в руку збій пелюстки в блешні коли намагався провести її повільно і ривком знову «заводив» пелюстку.
Коли потрібно було закинути приманку дальше як на 20 метрів в бій йшла вертушка меппс аглія лонг №1. Повільно проводив її біля дна водойми і окунь не міг втриматися від покльовки.
На мою думку вертушка блю фокс вібракс №2 є максимум для кальзанте, закид робив плавним, щоб не зламати тубулярну вершинку спінінга.
Коливалка
Мікроколивалок в магазині не купував, але маю декілька саморобних приманок.
Вага в них до 4 грам з гачком, летять дуже далеко.
Щуки на них не ловив, але окунь та клень часто клювали на водоймах Волинської та Закарпатської областях.
Цикада
Пробував ловити і мікроцикадою. При проводці вібрація передається в руку як на шнурі так і на волосіні. Рибі не зовсім сподобалася ця приманка, але декілька окунів вдалося піймати, також були холості удари кленя.
На закінчення скажу, що дуже задоволений спінінгом графітлідер кальзанте. Це універсальне вудилище для мікроприманок, в цьому сезоні попробую половити мормишками. Надіюся біла риба не пропустить мої приманки і крім хижої риби попробую піймати карася, коропа, амура, красноперку та плотицю.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Як зберігати опариша?