Звіт за 5 жовтня 2015 року – секретна водойма

В неділю не мав часу виїхати на рибалку, а так хотілося половити окуня в селі Холонів ультралайтом графіт лідер кальзанте та спінінговими мікро-приманками. Після роботи беру спінінг кальзанте і їду на велосипеді половити окуня на секретну водойму, бо село Холонів запресоване рибаками, оскільки 27 вересня в неділю рибак піймав щуку вагою 9,200 кг. (говорив з самим рибаком-щасливчиком, якому вдалося витягнути щуку на берег) і є шанс що такі крокодили будуть ще клювати.
Отже приїхав я на водойму, зібрав спінінг і давай полоскати водойму дюймовим твістером релакс, але заробив тільки два легеньких удари по приманці. Колега ловив на вертушку меппс аглія №1 золото і в нього теж був один легенький тичок.
До кінця рибалки залишається 20 хвилин. На улюбленій точці в цій водоймі вирішую перевірити воблери зіпбейтс хамсін та косадака міраж. Японський оригінальний воблер не спокусив рибу, а ось його китайська копія міраж допомогла мені отримати покльовку щуки, яка ковтнула спінінгову приманку в саму пащу.
Якби не металічний поводок, щука б відкусила приманку, бо ловив я на моно волосінь 0,14 мм.
З рибою боровся 3 хвилини, підсак з собою не мав, тому рибу підводив до берега 2 рази і за 3-й раз взяв її рукою. Хотів ще перевірити свої саморобні мікроколивалки, але після роботи дуже мало часу залишається на рибалку. Як не як осінь і в 19.30 год. темно. Вже почало темніти і поки ще хоч трохи видно дорогу, їду додому, бо на велосипеді не маю фари.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Ловля карася в березні

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Воблер за 2 гривні або 3 спінінгові приманки за 15 гривень на чорну п'ятницю! Купив дешевий воблер

Вольфрамові кульки для мормишки! Купив вольфрамові намистини! Вольфрамова кулька Вольфрамові бусинки

Спінінгова риболовля ранньою весною на зарослих водоймах! Для чого потрібні плаваючі силіконові приманки? Як ловити щуку та окуня в холодній воді?

Рецепт засолки ікри окуня

2 джеркбейти за 22 гривні! Купив дешеві джеркбейти копія Салмо Слайдер та Страйк Про Тіні Бастер

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Підробка під гачки Owner! Купив пачку гачків за 5 гривень на чорну пятницю! Дешеві гачки для рибалки