Звіт за 5 жовтня 2015 року – секретна водойма

В неділю не мав часу виїхати на рибалку, а так хотілося половити окуня в селі Холонів ультралайтом графіт лідер кальзанте та спінінговими мікро-приманками. Після роботи беру спінінг кальзанте і їду на велосипеді половити окуня на секретну водойму, бо село Холонів запресоване рибаками, оскільки 27 вересня в неділю рибак піймав щуку вагою 9,200 кг. (говорив з самим рибаком-щасливчиком, якому вдалося витягнути щуку на берег) і є шанс що такі крокодили будуть ще клювати.
Отже приїхав я на водойму, зібрав спінінг і давай полоскати водойму дюймовим твістером релакс, але заробив тільки два легеньких удари по приманці. Колега ловив на вертушку меппс аглія №1 золото і в нього теж був один легенький тичок.
До кінця рибалки залишається 20 хвилин. На улюбленій точці в цій водоймі вирішую перевірити воблери зіпбейтс хамсін та косадака міраж. Японський оригінальний воблер не спокусив рибу, а ось його китайська копія міраж допомогла мені отримати покльовку щуки, яка ковтнула спінінгову приманку в саму пащу.
Якби не металічний поводок, щука б відкусила приманку, бо ловив я на моно волосінь 0,14 мм.
З рибою боровся 3 хвилини, підсак з собою не мав, тому рибу підводив до берега 2 рази і за 3-й раз взяв її рукою. Хотів ще перевірити свої саморобні мікроколивалки, але після роботи дуже мало часу залишається на рибалку. Як не як осінь і в 19.30 год. темно. Вже почало темніти і поки ще хоч трохи видно дорогу, їду додому, бо на велосипеді не маю фари.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины