Звіт за 3 жовтня 2015 року – село Холонів

Коли останній раз був на рибалці в селі Холонів, в річці яка протікає через село води практично не було і дно заросло травою та бур’янами. Обвідний рів повністю затягнула ряска і ще поправочною вудкою можна було зробити вікно і ловити рибу, а спінінгом тут не було що робити. Скажу зразу, що цього дня піймав тільки одного окуня вагою 190 грам на дюймовий твістер реласк білого кольору під кінець рибалки коли вже почало темніти, але трохи розпишу про сьогоднішню рибалку з самого початку.
Отже в 7 годин ранку приїхав на обвідний рів, бо в річці і надалі не було води. Ряска вже пропала на певній частині рову і можна було ловити спінінгом. Правда вода така темна, що не видно дна навіть на глибині 30 сантиметрів. Для початку пробував ловити саморобним воблером, але на березі випасався кінь сірого кольору який брикався і його потрібно було обходити стороною, щоб не получити копитами по голові. Та і з велосипедом не так швидко побігаєш по берегу який обрили кроти. Коня обійшов і далі заробив одну покльовку на віброхвіст 2 дюйма релакс копито. Щука просто вдарила по спінінговій приманці і гачком не вкололася, але доловити її так і не вдалося. Доловлював на ранішній рибалці вертушкою меппс аглія лонг №2 срібло, але риба нею не зацікавилася. Під час рибалки зустрічав знайомих рибаків, у всіх кльову не було, правда декому вдалося піймати щуку на воблер.
Отже їду на роботу і розраховую під вечір ще раз приїхати в Холонів попробувати щось піймати спінінгом, тільки ловити буду ультралайтом графітлідер кальзанте. За 90 хвилин ловлі вдалося піймати тільки одного окуня як писав вище, хоча полоскав ще віброхвостик релакс та воблер черфул пунтон 21.
Ввечері зустрів рибаків які пробували ловити щуку на живця, але в них не було навіть покльовки.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Ловля карася в березні

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Воблер за 2 гривні або 3 спінінгові приманки за 15 гривень на чорну п'ятницю! Купив дешевий воблер

Вольфрамові кульки для мормишки! Купив вольфрамові намистини! Вольфрамова кулька Вольфрамові бусинки

Спінінгова риболовля ранньою весною на зарослих водоймах! Для чого потрібні плаваючі силіконові приманки? Як ловити щуку та окуня в холодній воді?

Рецепт засолки ікри окуня

2 джеркбейти за 22 гривні! Купив дешеві джеркбейти копія Салмо Слайдер та Страйк Про Тіні Бастер

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Підробка під гачки Owner! Купив пачку гачків за 5 гривень на чорну пятницю! Дешеві гачки для рибалки