Звіт за 1 жовтня 2015 року – рибалка на секретній водоймі

Перша спінінгова рибалка в жовтні 2015 року. Після роботи знову на велосипеді трек марлін 7 їду на секретну водойму половити щуку та окуня. Сьогодні знову влаштую двобій між воблерами косадака міраж та зіпбейтс хамсіном. Хоча на дворі жовтень, щука на водоймі не показує своєї активності, можливо вона виходить жирувати зранку чи в обід, бо ввечері ще жодного разу не бачив як хижак б’є малька. Спочатку в воду полетів оригінал хамсін, але навіть виходу щуки на нього не було. Окуня в цьому році на цю приманку так само як і на його клон воблер міраж не ловив. 
На водоймі зустрів знайомих рибаків які ловили щуку на живця. Казали мені що піймали декілька хвостів від 400 до 1,5 кг. Пробували ловити окуня на тюльку, але покльовок не було.
Я продовжую полоскати воблери, але толку нуль. Вже зайшло сонце за горизонт і як на вчорашній рибалці під кінець все-таки піймав щучку вагою приблизно 400 грам на косадаку міраж.
Риба промахнулася і гачок воблера зачепив її за підбородок. На цьому рибалку завершив і поїхав до дому дивитися футбол де грає наш Дніпро проти Русенборга в Лізі Європи. Бажаю нашій команді перемоги!!!
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Котлети з ікри коропа або сазана

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Головень (клень) запечений в духовці

Ловимо головня (кленя) на черешню, вишню та інші фруктові насадки

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблери Kosadaka - копії, клони, репліки на оригінальні воблери, попери та волкери

Смажена риба в'юн

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Риболовля на щуку і окуня спінінгом з берега у травні! Спінінгова рибалка у травні! Спінінг у травні на хижу рибу

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины