Звіт за 18 жовтня 2015 року – село Холонів

В неділю планував розпочати спінінгову рибалку великими приманками, тому взяв з собою джерки страйк про бебі бастер (бебі бастер 2 забув дома), воблери юзурі крістал міннов 110 та косадака флеш 130. Зібрав спінінг шимано катана і коли достав котушку з рюкзака, побачив, що ручки немає. От і половив щуку великими приманками, а так хотілося прополоскати ці пластикові рибки… і можливо піймати трофейну рибу в цьому сезоні.
Шимано катана ховаю в чохол і складаю графітлідер кальзанте і давай полоскати твістерки та віброхвостики. Рів в Холоневі зарослий і засмічений. Достав декілька гіляк з дна та цьогорічні водорості які плавали на поверхні води та заважали проводити мої приманки.
Зустрів рибаків які ловили щуку на живця, але в них не було жодної поковки. Зате сказали, що недалеко від них спінінгіст вже 30 хвилин бореться з рибою. Підхожу до тих рибаків і бачу, що це Володя Прокопюк піймав карпа 8,5 кг який забагрився на блешню меппс аглія №2.
В мене без покльовок. Переїхав на річку і побачив жахливу картину. Де хоч трохи було води – там качки купаються, в інших місцях води взагалі немає. Вертаюся на рів та до кінця рибалки ловив віброхвостом релакс. На одній з крапок вдалося піймати «ножика» вагою 300 грам.
Більше покльовок не було. В рибаків яких зустрів біля водойми також глухо. Відпочинок вдався, попереду насичений робочий тиждень.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины