Звіт за 18 жовтня 2015 року – село Холонів

В неділю планував розпочати спінінгову рибалку великими приманками, тому взяв з собою джерки страйк про бебі бастер (бебі бастер 2 забув дома), воблери юзурі крістал міннов 110 та косадака флеш 130. Зібрав спінінг шимано катана і коли достав котушку з рюкзака, побачив, що ручки немає. От і половив щуку великими приманками, а так хотілося прополоскати ці пластикові рибки… і можливо піймати трофейну рибу в цьому сезоні.
Шимано катана ховаю в чохол і складаю графітлідер кальзанте і давай полоскати твістерки та віброхвостики. Рів в Холоневі зарослий і засмічений. Достав декілька гіляк з дна та цьогорічні водорості які плавали на поверхні води та заважали проводити мої приманки.
Зустрів рибаків які ловили щуку на живця, але в них не було жодної поковки. Зате сказали, що недалеко від них спінінгіст вже 30 хвилин бореться з рибою. Підхожу до тих рибаків і бачу, що це Володя Прокопюк піймав карпа 8,5 кг який забагрився на блешню меппс аглія №2.
В мене без покльовок. Переїхав на річку і побачив жахливу картину. Де хоч трохи було води – там качки купаються, в інших місцях води взагалі немає. Вертаюся на рів та до кінця рибалки ловив віброхвостом релакс. На одній з крапок вдалося піймати «ножика» вагою 300 грам.
Більше покльовок не було. В рибаків яких зустрів біля водойми також глухо. Відпочинок вдався, попереду насичений робочий тиждень.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в березні

Воблер за 2 гривні або 3 спінінгові приманки за 15 гривень на чорну п'ятницю! Купив дешевий воблер

Вольфрамові кульки для мормишки! Купив вольфрамові намистини! Вольфрамова кулька Вольфрамові бусинки

Спінінгова риболовля ранньою весною на зарослих водоймах! Для чого потрібні плаваючі силіконові приманки? Як ловити щуку та окуня в холодній воді?

Рецепт засолки ікри окуня

2 джеркбейти за 22 гривні! Купив дешеві джеркбейти копія Салмо Слайдер та Страйк Про Тіні Бастер

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Підробка під гачки Owner! Купив пачку гачків за 5 гривень на чорну пятницю! Дешеві гачки для рибалки