Риболовні приманки з сайта Aliexpress – китайський мікропопер mypop

Давно хотів купити собі маленький попер для окуня, але ніяк не міг знайти його в риболовних магазинах Волинської області. Серед ультралайтових поперів розглядав айко бубле попер та юзурі армс попер мікро, але навіть в інтернет-магазинах цих приманок в продажу не знайшов. Після покупки китайського воблера на сайті аліекспрес в мене з’явилася довіра до китайських приманок. Воблер на свої гроші якісний, посилка не пропала і не поламалася при транспортуванні. Отже вирішив я пошукати мікропопери на китайському сайті. Здебільшого попадалися попери від 5 сантиметрів, але вдалося знайти і 2 різних попери до 4 сантиметрів в довжину. На пробу я заказав ці попери і за місяць часу я отримав першу приманку.
Я просив в продавця прислати мені попер кольору крабова палочка, але китаєць відписав мені що пришле приманку тільки рожевого кольору або я можу шукати цей товар в іншого продавця. Колір попера не грає великої ролі – якщо вірити статтям з риболовних журналів, то риба бачить будь-який попер в чорному кольорі. Просто потрібно вибирати такий колір приманки, щоб рибак бачив попер на відстані закиду під час проводки.
Отже китайський попер майпоп довжиною 2,5 сантиметри і вагою 1,29 грама.
Заплатив я за нього 92 центи. Нажаль попер я отримав тріснутий. Приманка пила воду і я заклеїв тріщини клеєм. Під час рибалки ультралайтовим спінінгом я кидаю попер на відстань 20 метрів і при проводці він навіть «булькає». На попері встановлений спортивний безбородний гачок який я міняти не буду. Правда якщо попер причепити до волосіні через маленький карабін-американку – він тоне. Тому волосінь потрібно прив’язувати до попера напряму без всяких карабінчиків.
Ось і перший бракований товар з китайського сайту аліекспрес. Побачу як риба оцінить цей попер на водоймах Волинської та Закарпатської областей. Адже планую ловити на цю мікроприманку окунців та кленів.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

  1. Нарешті розловив цього китайського ультралайтового попера кленем. Більш детально читайте на сторінці мого блога http://fishingukraine.blogspot.com/2017/05/20-2017.html

    ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины