Звіт за 14 жовтня 2015 року – секретна водойма

Вітаю всіх читачів мого блога з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем захисника України. Сьогодні вихідний день і в мене після обіду з’явився вільний час. На вулиці сонячна погода, але дує сильний прохолодний вітер. Не хотів брати ультралайтовий спінінг кальзанте, бо при такому вітрі незручно ловити мікроприманками, тому взяв про запас ще один спінінг шимано катана з тестом 3-15 грам.
Оскільки сьогодні вихідний день і на водоймах буде багато рибаків, їду на секретну водойму, де не повинно бути багато любителів тихого відпочинку. Збираю спінінг кальзанте та котушку екусіма і в бій. Першим летить в воду віброхвіст релакс, але на цю спінінгову приманку я заробляю удар щуки, яка порізала мою силіконову рибку. Риба не вкололася гачком, але я її так і не зміг доловити, хоча перекидав різним силіконом, воблерами та мікроколивалками.
До завершення рибалки ще залишалося 40 хвилин і я вирішив перевірити одну окуневу крапку. В воду полетів віброхвіст релакс і за декілька проводок відчуваю удар і риба змотала декілька метрів волосіні з котушки та здалася. Думав це хороший окунь, а вже під берегом побачив щуку вагою приблизно 400 грам. Хоча на вулиці осінь, риба атакувала приманку делікатно за край губи і шансів зійти в неї не було.
Окуня я все-таки піймав, правда не адмірала в 500 грам, але такий окунь в 100 грам – приємна риба для даної водойми.
До кінця рибалки достав з річки дві гіляки. Добре хоч волосінь 0,14 мм. витримала навантаження, бо цей віброхвіст в сезоні 2015 року показує хороші результаті в даній водоймі.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Фидерный набор Flagman Patriot Feeder

Ловля карася в липні

Звіт за 10-12 липня 2017 року – відкриття ловлі риби з човна на Хрінницькому водосховищі

Звіт за 15 липня 2017 року – ловля літньою мормишкою на зарослому каналі

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Звіт за 9 червня 2017 року – літня мормишка на маленькій річці

Прогулянка по рівненському зоопарку в 2017 році

Ловим голавля на черешню, вишню и другие фруктовые насадки