Звіт за 28 серпня 2015 року – ставок в селі Цегів

Після вчорашньої рибалки в Терешківцях захотілося половити зграєвого окуня де покльовки слідують одна за одною. Вибір «впав» на Цегівський ставок.
По приїзді на водойму замітив, що забув дома свій спінінг графітлідер кальзанте. Через мою неуважність взяв пусту картонну трубу, а спінінг був в риболовному чохлі. Добре, що часто беру з собою 2 спінінги, тому сьогодні ловив корейським спінінгом Telescopic Spinning Rod та котушкою Nikoma яка в мене зараз рідко використовується.
Отже накачав човна, зібрав снасті і коли вийшов на кладку з човном, побачив маленького собачку якого швидше за все просто викинули на вулицю. Так подумав, бо на водоймі не було жодного човна і цей цуцик не чекав свого господаря який виплив на човні на ставок.
На ставку дув вітерець і була невелика хвиля, «окуневих котлів» при такому вітрі побачити практично нереально, а чайки тут не допомагають рибакам.
Перший окунь клюнув на білий твістер релакс і «ковтнув» приманку практично повністю.
Непоганий початок, окунь вагою за 100 грам та і з «першого якоря».
Більше такі «великі» окуні не клювали і час від часу попадалися «полосаті» до 50 грам. Майже вся риба була піймана на силіконові приманки. 2 полосатих злакомилися на мою секретну приманку. Мікро воблери: рідж35, арчбек, мідж окунь проігнорував. Зграєвого окуня так і не знайшов, як завжди помилувався красивим заходом сонця і на цьому рибалка була завершена.
Під вечір вітер стих, але активності окуня на поверхні води я так і не замітив.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины