Звіт за 19 серпня 2015 року – ловля з човна на ставку в смт. Мар’янівка

Після аномальної жари подув сильний прохолодний вітер. Вирішую з колегою Юрою поїхати половити окуня з човна на ставок в смт. Мар’янівка – с. Цегів. Приїхали в 15.00 год., поки зібрали спінінги і накачали човни пройшло пів години. Хоча сонце і світило, але через сильний прохолодний вітер жари не відчувалося. Ну і від великої хвилі в човні неприємно сидіти, одна з хвиль так вдарила в борт, що на мене немовби хтось вилив відро води.
З першого якоря на оранжевий твістер заробляю покльовку риби і окунь біля самого човна сходить. Жаль, роблю ще один закид і окунь просто «катається» на спінінговій приманці. Як добре, що до скачка долара накупував різних воблерів. Сьогодні з нашою зарплатою їх точно не купував би. Ставлю провірений воблер  пунтон 21 черфул і спочатку окунь вдарив по приманці, а наступного разу «сів» на гачок.
З самого початку рибалки окунь був дуже прошений. На одну приманку була покльовка-дві і тишина. Міняю приманку – знову покльовка і тишина. Поставив віброхвіст мікадо і заробив сильну покльовку. Коли витягнув окуня, то приманка була повністю в його роті. Поки фотографував рибу, окунь з’їв віброхвіст, хоча це і не їстівна резина.
Під вечір кльов погіршився і покльовки стали дуже рідкими. В мене працював силікон і час від часу ловилися невеликі окунці як на віброхвости, так і на твістери.
На воді були до самого вечора, але «окуневих котлів» так і не побачили.
Рибаки, що ловили з берега фідерами карася також жалілися на поганий кльов. Добре що хоч комари не кусалися і додому приїхав не з пустими руками. В мене тепер 1 кицька і 2 маленьких коти – навіть не уявляю який буде котячий крик, коли я приїду додому без риби.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины