Звіт за 14 серпня 2015 року – ставок в селі Терешківці

Давно я не був на спінінговій рибалці, останній раз в кінці червня. Вже декілька днів на вулиці спека і ловити в таку погоду незручно та на активність риби розраховувати не приходиться. Вирішую перевірити ставок в селі Терешківці, окунь там повинен клювати навіть в спеку.
В 7 годин вечора роблю перші закиди вертушкою маніячка (пелюстка мідна) і таке враження, що риби в водоймі немає. Тим-більше на ставку розкопали джерело і в деяких місцях біля берега засипали його землею. Деякі робочі точки були зарослі, тому ловив там де можна було провести приманку. Перший окунець спортивного розміру спокусився на твістер релакс.
Далі з цієї точки піймав ще 2 полосатих і тишина. Воблери зіпбейтс та страйк про промовчали. Вдалося ще піймати 3 окунця на вертушки меппс аглія лонг (срібна та золота пелюстка) і знову точка затихла.
На годиннику вже 20.00 і сонце починає заходити за горизонт. Вирішую перевірити дамбу, але за 30 хвилин жодної покльовки. Ось така в мене була рибалка в серпневу жару 2015 року.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish  

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины