Підсумки по Кубку України з ловлі риби на мормишку 2019

З 1 по 3 березня 2019 року в м. Тернопіль на Тернопільському озері пройшов Кубок України з ловлі риби на мормишку з льоду. В КУ взяли участь 10 команд та 47 учасників. В запеклій боротьбі 1 загальнокомандне місце, медалі та кубок України зайняла команда «G.STREAM», ДОФРС, м. Дніпро у складі: Зайко Олексій, Гордієнко Михайло, Перепеліца Роман, Білошицький Костянтин, Стадніченко Віталій.
переможці кубка україни 2019
2 місце зайняла «Команда Рівненської області» у складі: Щевич Іван, Круглик Павло, Лопачу Дмитро, Свірик Микола, Міхненко Олександр.
3 місце зайняла команда ТОФРС, Тернопільська обл. у складі: Хвас Павло, Музичка Ігор, Голенюк Богдан, Івасишин Ігор, Скоробагатов Андрій.
Команда з Волині «Делівері – ФРСВО» зайняла 4 місце.
В особистому заліку кубок України завоював спортсмен-риболов Круглик Павло («Команда Рівненської області»).
2 місце зайняв Жалнін Віктор («Делівері – ФРСВО»).
3 місце зайняв Зайко Олексій («G.STREAM», ДОФРС, м. Дніпро).
Також можна відзначити Яцину Віталія який зайняв 7 місце в КУ.
Нагадаю, що з 15 по 17 лютого 2019 року відбувся ЧУ по ловлі риби з льоду, де переможцем стала «Команда Рівненської області», а в особистому заліку перемогу святкував Ільніцький Олександр («ВОФРС» Вінницька обл.).