Кубок України з риболовного спорту з ловлі риби на мормишку 2018

З 16 по 18 лютого 2018 року на річці Рось, смт. Стеблів, Корсунь-Шевченківського району, Черкаської області відбувся Кубок України з риболовного спорту з ловлі риби на мормишку. В Кубку України прийняли участь 9 команд та 41 спортсмен-риболов.

Після Чемпіонату України з риболовного спорту з ловлі риби на мормишку спортсмени хотіли показати свою майстерність і в Кубку України. В запеклій боротьбі в особистому заліку 1 місце зайняв Зайко Олексій – ДНЕПР (Дніпропетровська обл.). 2 місце зайняв Стадніченко Віталій – ДНЕПР (Дніпропетровська обл.). 3 місце зайняв Суржик Олександр – КОФРС (Київська обл.).
4 місце зайняв спортсмен з Волинської області Карпюк Роман. Також в 10 кращих спортсменів попав ще один рибак з команди ФРСВО (Волинська обл.) Шихотаров Дамір. 11 місце зайняв Шанюкевич Віктор. Приємно, що рибаки з Волині займають високі місця на змаганнях такого рівня!
В командному заліку володарем Кубка України стала команда ДНЕПР (Дніпропетровська обл.) в складі: Зайко Олексій, Стадніченко Віктор, Гордієнко Віталій, Перепилиця Роман, Агеєнко Ігор.
2 місце зайняла команда КОФРС (Київська обл.) в складі: Суржик Олександр, Новгородський Денис, Новгородський Ігор, Чепкасов Андрій, Степанов Микола.
3 місце зайняла команда ФРСВО (Волинська обл.) в складі: Карпюк Роман, Шихотаров Дамір, Шанюкевич Віктор, Гузок Віталій, Жалнін Віктор.
Вітаю команду Волинської області з бронзовими медалями на Кубку України 2018 року.