Чемпіонат України з ловлі риби на мормишку 2018

З 2 по 6 лютого 2018 року в смт. Козин в Київській області на річці Козинці пройшов чемпіонат України з ловлі риби на мормишку з льоду. Через потепління змагання взагалі могли не відбутися, адже лід танув на очах. В ЧУ взяли участь 12 команд та 60 учасників. В запеклій боротьбі 1 загальнокомандне місце, медалі та кубок чемпіонату України зайняла команда «Кричевичі» Львівська обл. у складі: Хвас Павло (к), Івасишин Ігор, Івасишин Роман, Попів Олег, Музичка Ігор, Гутарєв Денис, Бугай Владислав – тренер.
2 місце зайняла команда «Днепр» Дніпропетровська обл. у складі: Роман Перепелиця, Михайло Гордієнко, Віталій Стадніченко, Олексій Зайко (к), Ігор Агеєнко, Федір Андрусенко – тренер.
3 місце зайняла команда «КФРС» м. Київ у складі: Корзенков Дмитро (к), Воротняк Володимир, Черевко Максим, Набойченко Іван, Коструб Олександр, Мажара Віктор, Знак Роман – тренер, Новіков Валентин - тренер.
Команди призери ЧУ з ловлі риби мормишкою з льоду 2018
В особистому заліку чемпіоном України став досвідчений спортсмен-риболов Дмитро Корзенков («КФРС» м. Київ).
2 місце зайняв волинянин Павло Хвас («Кричевичі» Львівська обл.).
3 місце зайняв Володимир Воротняк («КФРС» м. Київ).
Призери ЧУ з ловлі риби мормишкою з льоду 2018
Попереду відбори в збірну України з ловлі риби на мормишку з льоду. Нагадаю, що чемпіонат світу з ловлі риби на мормишку з льоду в 2018 році відбудеться в Казахстані.