Що я беру з собою на зимову рибалку з льоду

В цій статті хочу поділитися своїм набором речей, які беру з собою на зимову рибалку. Санками для зимової рибалки не користуюся, тому всі речі несу в руках і на плечах в ящику.
Зимовий ящик для рибалки не купував в магазині, а зробив з 2-х морозильних камер з холодильника. Більша камера пішла на корпус, менша – на дно і перегородку в середині ящика.
На рибацькому ящику зручно сидіти під час рибалки, на чистому льоді ящик не «їздить». Для того, щоб ховати рибу в ящик не встаючи з нього, зробив отвір. В середині ящика в  мене в рибному секторі пакет для риби і палка, щоб мормишка через шугу в лунці могла пройти. Раніше пакет не брав і після кожної рибалки треба було мити ящик від слизу риби. А палку беру з дому, щоб не ламати гіляки на деревах на березі водойми. В секторі для снастей вільно поміщаються 5 вудок балалайок та вудка для ловлі на блешні.
На зимову рибалку постійно беру з собою відчеп, щоб можна було врятувати мормишку, блешню, балансир, які зачепилася за корчі на дні. Також маю хірургічний пінцет щоб доставати гачок з морди щуки, або плотиці яка глибоко ковтнула мормишку з мотилем.
Коробочка з мормишками, блешнями, балансирами, яйцями та штучним мотилем.
Коли їду ловити щуку на жерлиці або карася чи плотицю на «стояка» беру з собою черпак-шумовку щоб лунки були чистими від шуги.
Пешні в мене немає, хоча бажано купити, адже зима останні роки була теплою і лід рідко коли намерзав більше 10 см. Як тільки почав їздити на зимову рибалку – купив собі житомирський бур діаметром 13 см.
Бурив лунки на льоді товщиною 40 сантиметрів, то практично не замучувався. Правда діаметр 13 см. завеликий, оскільки трофейна риба в мене клює рідко і можна було б запросто користуватися буром діаметром 8-9 см.
Ось такий скромний «арсенал» я беру з собою на зимову рибалку з льоду.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Як зберігати опариша?