Мої саморобні мікроколивалки

На каналі відео на теми: рибалка, подорожі, активний відпочинок і реплєї гри World of Tanks. Буду радий новим підпищикам і вдячний за лайки та коментарі.
Мікроколивалками я не ловив до тих пір, поки не поїхав на рибалку на головня.
Починав ловити цю рибу на воблери страйк про бебі про та зіпбейтс рідж 35, а також на вертушки маніячки та меппс найменших розмірів. Клень клював, але хотілося піймати цю рибу на приманки виготовлені своїми руками. В інтернеті прочитав, що головень полюбляє різні японські мікроблешні. От з того часу я і задумав зробити декілька цих ультралайтових спінінгових приманок для проби, за основу взявши японську мікроколивалку сміт пуре.
В дома знайшов латунну трубку.
Розпиляв її поздовж, вирівняв молотком і нарізав заготовок.
На наждаку обточив лишнє з заготовки, просвердлив тонким свердлом 2 отвори – один внизу блешні для гачка та один зверху щоб можна було причепити маленький карабін або прив’язати до волосіні. Форму блешні придаю великою кулькою з підшипника та молотком.
Кожну з виготовлених блешень я пронумерував, щоб під час рибалки знати які блешні працюють, а які потрібно буде переробити.
Робочі блешні оснастив одинарним гачком овнер. Для нової партії мікроколивалок купив китайські одинарні гачки, які значно дешевші за японські овнери.
Ціна на сьогоднішній день на риболовні приманки дуже висока порівняно з моєю зарплатнею і купувати навіть українські блешні за 3-4 долари для мне дорого. Про японські приманки взагалі мовчу. А так моя саморобна мікроблешня вартує 5 гривень (гачок овнер та кільце), не рахуючи латунної пластини і самої роботи.
Перевіряв їх на річках Закарпаття та на ставках Волинської області.
Нажаль в минулому році щуки не піймав, але приємно отримати покльовку риби на приманку, яка виготовлена власними руками.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish   

Комментарии

  1. а щуку ловив своїми саморобками? Краснопера чи якась інша біла риба клювала на твої ультралайтові бльосна?

    ОтветитьУдалить
  2. щуку на свої саморобні мікроколивалки не ловив так само як на магазинні. В Закарпатській області ловив кленя. В наступному сезоні більше уваги приділю своїм саморобним ультралайтовим приманкам

    ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины