Звіт за 13 квітня 2015 року – рибалка в Польщі

Сьогодні в мене знову вихідний день, все-таки 2-й день Великодня і я знову вирішую піти на копанку попробувати піймати карася. Оскільки вчора карась клюнув в 12 годин і більше покльовок не було, на копанку сьогодні прийшов в 10 годин. На вулиці було сонячно, але дув дуже сильний вітер. Прийшлося поміняти місце ловлі, щоб більш-менш було зручно закидати поплавок 0,5 грама за вітром. Глибину поставив так, щоб ловля була в проводку, адже від сильного вітру і хвиль на копанці поплавок зносило так само, як на річках з течією. 
Сьогодні знайшов тоненьких червоних черв’ячків, наживив одного на гачок і закинув поплавок під самі зарослі очерету. Десь за 5 хвилин антену поплавка затопило і карасик під 200 грам з боєм був успішно витягнутий на берег.
Непоганий початок, поправляю черв’яка і знову закид. Поплавок пропливає практично біля самого очерету і знову антена поплавка йде під воду. Підсікаю і не відчуваю боротьби риби – це мабуть тюлька гралася. Коли підмотав поплавок до берега щоб перевірити черв’яка, побачив на гачку голодну тюльку, яка з’їла практично цілого черв’яка.
Вітер був на стільки сильний, що поплавок іноді лягав на воду. Правда на відстані 10 метрів його було видно і всі покльовки на утоплення було добре спостерігати.
За декілька хвилин знову покльовка, антена поплавка під воду і на цей раз знову клюнув карась. Риба стандартна під 200 грам, причому бореться на протязі всього виважування яке закінчується за 10-15 секунд. Після 2-го карася за сьогоднішню рибалку настає тишина і інколи клює тільки тюлька. Так враження, що риба стоїть на місці і коли їй кинеш черв’яка під морду – карась зразу атакує наживку. За 20 хвилин поплавок понесло в зарослі очерету і я його трохи підвів ближче до себе. Поплавок не притопило, але я відчув боротьбу і легенько підсік рибу. По боротьбі було ясно, що це карась. Жаль, що я не взяв з собою літню мормишку з боковим кивком. На цій копанці біля очерету можна було б досить непогано відловитися по карасю. Замічаю як за вітром темні хмари закрили сонце і мабуть скоро почне падати дощ. Карась перестав клювати і зміна місця ловлі покльовок не дала. Натомість через 30 хвилин почав падати дощ і я мусив перервати свою рибалку де за 1 годину часу вдалося піймати 3 карасі.
Думаю сьогодні на вечерю буду смакувати жареними карасями, а вчорашня уха була смачна.
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины