Звіт за 22 лютого 2015 року – село Холонів

В неділю погода з самого ранку була сонячна і тепла. В таку погоду висидіти в дома просто неможливо. Збираю вудки і на велосипеді знову їду в село Холонів відпочити та половити рибу своїм новим спінінгом графіт лідер кальзанте.
На ставках ще є лід, але він зараз дуже крихкий і виходити на нього дуже небезпечно. Зимовий сезон ловлі риби з льоду 2014-2015 року вже можна закривати і скоро я підведу підсумки своєї ловлі. А сьогодні зі спінінгом я пройшовся річкою в пошуках хижака, щуки знову не піймав, але дрібний окунець покльовував тільки на мікро-твістерки.
Пробував ловити ще на вертушки Меппс №00 і саму меншу маніячку Поліглот та на риджа 35 і мікро-віброхвостики, але окунець покльовував тільки на маленькі твістерки. Під кінець рибалки попробував ловити крабиком і окунець клював практично раз за разом. Відпочинок цього дня вдався на славу, от тільки не люблю ходити по болоті і таскати за собою велосипед.
Спінінг Кальзанте мені все більше подобається, дуже хочу попробувати ловити ним на річках Закарпатської та Івано-франківської областях.
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины