Підсумки по чемпіонату світу з ловлі риби спінінгом з човна в Англії 2018

13 та 14 жовтня 2018 р. на озері Ратленд (Англія) відбувся 11 чемпіонат світу з ловлі риби спінінгом з човна. В змаганнях взяли участь 16 збірних.
Нажаль 1-й тур наша збірна провалила і втратила шанс поборотися за медалі.
В 2-му турі в збірній України відбулися заміни в команді. Антон Зубков та Володимир Поляков зайняли 1 місце – ось кого треба було випускати в першому турі.
збірна україни по човниковому спінінгу
Нажаль в підсумку наша збірна залишилася без медалей. 6 місце рахую незадовільним для наших титулованих спортсменів які поїхати представляти нашу державу.
В підсумку чемпіонами світу в Англії стала збірна Естонії. 2-ге місце зайняла збірна Чехії. 3-тє місце зайняла збірна Латвії.
естонія - чемпіон світу по спінінгу 2018
В особистому заліку чемпіонами світу став екіпаж з Чехії – Ян Губка (Hubka Jan) та Якуб Колар (Kolar Jakub). Срібні медалі завоював екіпаж з Естонії – Яаанус Якобсон (Jakobson Jaanus) та Мартін Майєр (Meier Martin). Бронзові медалі завоювали Латвійці – Іварс Рісікс (Riciks Ivars) та Гінтс Зейла (Zeila Gints).