Чотири анімації спінінгових приманок, які повинен знати кожний спінінгіст

За 6 років в спінінговій рибалці в мене появилося чотири основних анімацій приманок з якими я хочу поділитися з новачками в спінінговій ловлі. Досвідчений спінінгіст добре знає ці проводки, а ось для новачка який тільки починає ловити спінінгом ці анімації варто знати і застосовувати під час рибалки.
Отже в цій статті хочу поділитися такими анімаціями як:
1. рівномірна анімація спінінгової приманки;
2. анімація з приманки паузами – Stop and Go;
3. твічинг – ривкова анімація;
4. джигова анімація.
Рівномірна анімація підходить для всіх спінінгових приманок. З рівномірної анімації спінінгових приманок розпочинає навчання в спінінговій ловлі більшість рибаків-початківців. Рівномірна анімація найкраще підходить для блешень вертушок, коливалок, силіконових твістерів та віброхвостів і воблерів кренків. В даному випадку головне, щоб спінінгова приманка мала власну гру. Рибак постійно крутить ручку котушки з такою швидкістю, щоб спінінгова приманка не впала на дно.
Анімація з паузами – Stop and Go добре підходить для приманок які під час зупинки анімації не опускаються на дно водойми. При закиді спінінгової приманки рибак робить 3-4 обороти ручкою котушки після чого відбувається пауза на 1-5 секунди і знову 3-4 обороти котушки і пауза. Дуже часто хижа риба атакує спінінгову приманку під час паузи. Для такої анімації підійдуть плаваючі воблери з власною грою та воблери-суспендери з нейтральною плавучістю, снасть відвідний повідець, силіконовий твістер або віброхвіст без джиг-головки. Досвідчений спінінгіст за допомогою анімації Stop and Go може ловити блешнею вертушкою та коливалкою. Головне щоб під час паузи приманка не впала на дно.
Твічинг – ривкова поводка яку застосовують рибаки в основному при ловлі воблерами міннов. Завдяки маленькій лопатці на воблері та видовженому тонкому тілу при ривку приманку розвертає в сторону на 100 градусів або воблер різко йде в сторону. Після ривка потрібно зробити паузу 1-5 секунди і знову зробити 1-3 ривки в залежності від активності риби. Також при твічинговій анімації можна ловити блешнями коливалками, силіконовими приманками та поверхневими приманками поперами і волкерами. Агресивний твічинг з сильними ривками добре підходить для активної риби. Якщо риба пасивна, тоді ривки потрібно робити плавними і паузу використовуватися 3-5 секунд.
Джигова анімація застосовується на глибоких ділянках водойми щоб обловити дно. Для джигової анімації найкраще підходять різні силіконові приманки як активні, так і пасивні. Після того як рибак закинув приманку в воду, по кінчику спінінга і по волосіні або шнуру ми дивимося поки приманка не впаде на воду. При падінні вершинка спінінга напружена і волосінь або шнур натягнуті. Коли приманка впаде на дно – вершинка спінінга ослабиться і шнур або волосінь провиснуть. Це означає, що силіконова приманка на дні і можна розпочинати ловити джиговою анімацією. Рибак робить 2-3 оберти ручкою котушки і знову чекаємо коли приманка впаде на дно. Таку анімацію варто застосовувати на глибині з нерівномірним дном: перекати, русло річки, підводні столи та коси. В таких місцях джигова анімація показує найкращі результати де вашу приманку часто атакує судак, окунь та сом.
Якщо ви рибак-початківець і вам цікаво навчитися ловити рибу спінінгом – раджу використовувати ці анімації під час рибалки і покльовку хижої риби вам не прийдеться довго чекати.
Пропоную почитати інші мої статті на риболовну тематику, переходьте по ссилці і приємного вам читання.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины