Звіт за 8 грудня 2015 року – технічна водойма в смт. Мар’янівка

Давно не ловив рибу з човна через брак вільного часу і сильного вітру який останнім  часом здіймався до 12 м/с. Отже дивлюся прогноз погоди і бачу, що у вівторок вітру практично не буде. Дзвоню до колеги по рибалці і домовляємося перевірити технічну водойму в районі смт. Мар’янівка на рахунок окуня. В жовтні цього року тут загинуло дуже багато окуня. Чи це браконьєри-електрики так попрацювали чи хімікати з полів зробили свою справу мені не відомо.
Отже в 10 годин приїхали до водойми, накачали човни і на воду.
Я взяв з собою 2 спінінги шимано катана 3-15 гр. та графітлідер кальзанте 0,6-8 гр. В дома серед своїх риболовних запасів знайшов їстівну резину з якої і почав пробувати ловити окуня. Як завжди риба не клювала, кожне місце я обловлював їстівним силіконом та не їстівним, але глухо. За годину ловлі вдалося піймати єдиного за цю рибалку окунця на лимонний твістер релакс, хоча 2-ма човнами ми обловити значну площу водойми.
В інших рибаків які ловили з човнів теж повний нуль! На греблі було багато карасятників, але дзвоники на їхніх вудилищах «мовчали». За весь час рибалки я за ними час від часу наглядав, але не бачив щоб хтось витягнув хоча б одну рибу. 
Рибалку завершили в 15,45 год. щоб не збиратися додому в темноті.
Відпочинок вдався не дивлячись на відсутність покльовок окуня. Потрібно частіше виїжджати за місто на природу і якщо дозволить погода, думаю до Нового 2016 року ще попробую піймати окуня спінінгом на цій водоймі.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Flagman - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры