Звіт за 15-16 березня 2015 року – село Холонів

15 березня вирішив відкрити сезон по літній мормишці (боковому ківку). З самого ранку світило сонце, беру з собою 6-ти метровий хантер та спінінг кальзанте і на велосипеді їду в село Холонів.
Коли приїхав в село, хмари затягнули небо і вся рибалка цього дня проходила при сильному холодному вітрі і похмурому дні. Під кінець рибалки навіть змерз в руки, добре, що взяв з собою рукавиці.
Тільки приїхав на річку, зразу розклав 6-метровий хантер і на мормишку наживив червоного черв’яка. Першу рибу довго чекати не прийшлося, окунь клюнув агресивно як на спінінг.
Далі на протязі всієї рибалки покльовували окунці та йоржики і навіть вдалося піймати одного карася. В кінці пробував половити окуня на силікон спінінгом, але заробив тільки 2 покльовки.
Сьогодні сонце світло цілий день і ловив тільки спінінгом. Окунець час від часу покльовував, але здебільшого «катався» на хвостику твістера.
Рибаки сиділи на поправочну вудку, то бачив як на черв’яка рідко клювали карасики та канадські сомики яких в річці ще жодного разу не ловив. Ось така невдала рибалка в плані трофеїв у мене з самого відкриття сезону по відкритій воді.
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины