Звіт за 10 березня 2015 року – село Холонів

На вулиці справжня весна і в мене нарешті появився вільний час, щоб поїхати на річку і половити окунця спінінгом. В таку погоду на рибалку постійно їду на велосипеді. Коли приїхав на річку, побачив страшну картину – води практично не було.
Орендатори ставків набирають воду в свої водойми з річки і сьогодні навіть не думав, що знайду окуня і тим більше піймаю його в цій річці з таким рівнем води в районі села Холонів. Раз приїхав на рибалку – треба шукати рибу. Збираю спінінг кальзанте і на пошуки. Окунець сьогодні клював добре, але здебільшого «катався» на хвостику твістера і на гачок «сідати» не хотів. Сьогодні знову ловилися матросики від 5 грам
В якості «бонуса» окунець 30 грам
На одній з проводок за твістером вийшла щука грам 300 але біля самого берега розвернулася і показала мені свого хвоста так і не атакувавши мою приманку. Пробував доловити її своїми саморобними мікро-коливалками, вертушками меппс та маніячкою і воблером голден кетч, але покльовки щуки так і не було. Причому металічного повідця не ставив, приманку чіпляв за карабін з ліскою. В підсумку з великою кількістю холостих покльовок вдалося вимучити 7 окунців.
Сонечко сьогодні світило і гріло, ловити в светрі було гаряче. Нажаль клював дрібний окунь та і з таким рівнем води велика риба навряд чи підійде з Стиру.
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины