Підсумки по XV чемпіонаті світу з лову риби на мормишку – Казахстан 2018

17 березня завершився ЧС по лову риби з льоду на мормишку який проходив в місті Тєміртау на Самаркандському водосховищі. Збірна України поїхала на ЧС в Казахстан в наступному складі: Денис Новгородський, Олексій Зайко, Ігор Новгородський, Віталій Стадніченко, Роман Перепелиця, Ігор Музичка, Павло Хвас, Дмитро Корзєнков, головний тренер Віталій Левченко, тренер Дамір Шихотаров.
збірна україни по ловлі риби з льоду
16 березня відбувся 1-й тур змагань де збірна України виступила не зовсім вдало і зайняла тільки 5- місце пропустивши вперед сильні збірні Росії (1 місце), господарів змагань Казахстан (2 місце), Польщу та Литву (3-4 місце). З такими результатами важко буде претендувати на золоті медалі ЧС 2018. Приємно, що після першого туру в загальнокомандному заліку Олексій Зайко зайняв 5 місце і має непогані шанси поборотися за медалі.
17 березня відбувся 2-й тур де і вирішилися долі медалей ЧС 2018 в Казахстані. Наша збірна зробила висновки після першого туру і змогла покращити свої результати. Нажаль не вдалося зачепитися за медалі. Зате приємно, що Олексій Зайко виборов бронзову медаль.
олексій зайко 3 місце в казахстані
Отже після 2-х турів XV чемпіоном світу з лову риби на мормишку 2018 року стала збірна Росії. 2 місце зайняла збірна Латвії. 3 місце зайняла збірна Литви.
Збірна України змогла піднятися на 4 місце і отримати дерев’яні медалі.
В особистому заліку чемпіоном світу став латвієць Харріс Расіборскіс. 2 місце зайняв росіянин Валерій Маслов. 3 місце зайняв українець Олексій Зайко.
7 місце зайняв українець Ігор Новгородський.
Вітаю переможців змагань. Жаль, що збірна України не змогла поборотися за золоті медалі. Цікаво буде послухати висновки по ЧС головного тренера Віталій Левченко, де наша збірна допустила помилки. Бажаю нашій титулованій збірній в наступному році зайняти 1 місце – адже в нас дуже сильна збірна якій цього року просто не повезло. Це моя особиста думка.