Підсумки по чемпіонату світу з ловлі форелі спінінгом у Франції

ЧС францыя 2019 форель
З 1 по 2 червня 2019 року у Франції відбувся 17 чемпіонат світу з ловлі форелі спінінгом. В змаганнях взяли участь 19 країн, серед яких за золоті медалі боролися Українці.
Сьогодні стали відомі призери змагань. 1 місце зайняла збірна Польщі, 2 місце – Словаки, 3 місце – Чеська Республіка.
Збірна України зайняла 5 місце, що є досить хорошим результатом.
В особистому заліку чемпіоном світу став Podkul Tomasz (Польща). 2 місце зайняв Kop Daniel Kop Daniel (Чеська Республіка). 3 місце зайняв Hornak Peter (Словакія).
4 місце та «дерев’яну медаль» завоював український спортсмен Ремешівський Олександр.
В 10-ку кращих форелятників на ЧС у Франції попав львів’янин Назар Боженко зайнявши 9 місце. Інші українські спортсмени зайняли наступні місця: 25 місце – Юрій Коцюба, 75 місце – Порхун Ігор, 78 місце – Похостінський Кирило.
Вітаю нашу збірну з хорошим, на мою думку виступом на ЧС у Франції.