Звіт за 7 грудня 2014 року – оце так відкриття зимового сезону 2014-2015 року

Поки рибаки ще тиждень тому повідкривали зимовий сезон 2014-2015 року, я був в Івано-Франківську і залагоджував деякі справи. В суботу купив квиток на потяг і зразу подзвонив колезі по спільному інтересу. Новини мене обрадували – на рибалку ідемо в неділю 100%, але ще не ясно куди саме. Мені це підходить, адже додому я приїду в 6 годин ранку, перевдягаюся, збираю ящик з снастями і на лід.
Зимовий сезон я відкривав на ставку в селі Колодеже, Горохівського району. В суботу тут клювала гарна плотиця на мотиля, тому вирішили їхати саме на цей ставок.
Приїхали ще затемна, вийшли на лід і до нас зразу підбіг місцевий цуцик.
Випили по 50 грам за відкриття сезону, поділилися з цуциком закускою і починаємо ловити. З другої лунки на опусканні ківок загнуло, підсікаю і є – моя перша риба в сезоні 2014-2015 року з льоду.
Ловлю в своєму «секторі» ще 3 рибини і кльов затухає. Продовжую шукати рибу, цуцик бігає за мною і примостився на моєму рюкзаку. Розумна тваринка, по льоді ж холодно ходити «босими» лапами)
Риба дуже неактивна, з одної лунки вдається заробити одну покльовку. На одному з місць вирішив передзвонити до друзів (вони поїхали на іншу водойму) попитати як в них справи і поклав вудку на лід. Тільки набираю номер, як ківок загнуло – підсікаю і відчуваю як риба давить в дно. Лід чистий і коли я підвів рибу до льоду побачив, що це карась. Вже біля самої лунки він сходить. Не повезло, значить то була не моя риба. Наживляю мотиля і опускаю мормишку в лунку. За деякий час знову покльовка на «стояка» і на цей раз я витягую красеня карася.
Нічого собі відкриття сезону. Карась приблизно 400 грам і боровся досить сильно. Продовжую рибалку і за декілька хвилин знову покльовка на «стояка» і знову боротьба. Акуратно достаю рибу з лунки. Повезло, що знайшов таку хорошу і робочу лунку.
Якщо не рахувати довжини ківка, то піймана риба довша за вудку. На гру ловлю ще одного карася і тишина.
За годину часу жодної покльовки, хоча в мене стояло 3 вудки і в колеги 8. Видно карась перестав клювати і ми пішли далі по ставку на пошуки риби. Плотиця і малий окунець час від часу покльовували, але не в такому темпі як в суботу і не така велика.
Поки шукали рибу, колега знайшов красивий відбиток окуня на льоді.
Оскільки риба практично не клює вирішую знову провірити ту лунку, де клювали карасі але шукав я її десь15 хвилин. Не думав, що лунка буде і надалі працювати, тому ящика з собою не брав. Але з 2-ї проводки покльовка і за хвилину на льоді лежить ще один карась. Рибу вже не фотографую, а зразу опускаю мормишку з мотилем в лунку. Практично зразу ківок загинається, я навіть не підсікав але відчуваю, що це щось більше як ті карасі, що клювали раніше. За 5 хвилин боротьби мені вдалося трохи підняти рибу з дна, але видно вона побачила світло (лід чистий) і зразу забрала в мене 2 метри волосіні. Так я з нею боровся приблизно 15 хвилин. На допомогу прийшли знайомі з багром і коли риба «замучилася» я її підвів до лунки, ми побачили що це короп. Радості повні штани, риба на око більше як 1 кілограм – це мій рекорд не тільки з льоду, а і по відритій воді.
До кінця дня я так і просидів на цій лунці. Мені вдалося піймати ще 3 карася, і ще 1 карась зійшов. Також під кінець рибалки була ще одна покльовка коропа або великого карася. З ним я боровся десь приблизно 5 хвилин, але риба зійшла.
Вдома вага показала, що короп важить рівно 1,370 кг.
Рибалкою задоволений на 100%. Я ловлю з льоду всього 3-й сезон, але сьогоднішня рибалка з льоду найкраща за все моє життя. А боротьба з коропом запам’ятається мені на все життя. Мені все-таки вдалося піймати рибу довшу як моя вудка)
П.С. Могорич за коропа випили на багажнику автомобіля)
--------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на блог  http://fishingukraine.blogspot.com - I love to fish

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Рецепти варіння раків, як варити раків, скільки варити раків

Рибалка в літню жару – ловимо плотицю

Смажена риба в'юн

Котлети з ікри коропа або сазана

Правила риболовлі в Польщі, чи потрібна ліцензія для рибалок

Воблеры Usami – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Воблеры Strike Pro – копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и волкеры

Засолюємо ікру карася, коропа та товстолоба

Ловля карася в липні

Воблеры TsuYoki - копии, клоны, реплики на оригинальные воблеры, попперы и ратлины