Підсумки чемпіонату України з ловлі хижої риби спінінгом з берега 2018

З 30 березня по 1 квітня 2018 року на рибному господарстві «Барабой» яке знаходиться в селі Барабой, Одеської області відбувся чемпіонату України з ловлі хижої риби спінінгом з берега 2018 в якому прийняли участь 29 команд. Спортсмени змагалися в 3-х турах і в запеклій боротьбі чемпіоном України 2018 року з ловлі хижої риби спінінгом з берега став Борей Олексій з команди «Технік Сервіс»  (Суми – 2). 2-ге місце зайняв Діденко Руслан з команди «Joker-РРУ» (Чернігівська область). 3-тє місце виборов Литвинюк Анатолій з команди «Форсаж» (Волинська обл.).
Вітаю Анатолія з бронзовою медаллю. Приємно коли волинські спортсмени завойовують призові місця на змаганнях такого рівня.
В командному заліку чемпіонами України і володарями золотих медалей стала команда «Технік Сервіс», Суми – 2. Срібні медалі виборола команда «Crazy Fish PRO», Харків. Бронзові медалі завоювала команда «КОФРС», Київська область.
Команда Волинської області «Форсаж» зайняла 5-те загальнокомандне місце серед 29 команд і це є досить хороший результат. На чемпіонаті України з ловлі хижої риби спінінгом з берега 2018 команду Волинської області представляли: Литвинюк Анатолій, Волохов Микола та Віліжанський Віталій.